Szafki socjalne

Metalowe szafki socjalne, BHP

Oferowane przez naszą firmę szafki metalowe to produkty, które sprawdzą się w przebieralniach, szatniach, szkołach czy pomieszczeniach socjalnych. Wszystkie szafki socjalne są wykonane z blachy o grubości 0,8 milimetra, która następnie jest malowana farbą proszkową.

 

Obecnie oferujemy klientom sprzedaż szafek ubraniowych, wieloskrytkowych, szkolnych, basenowych oraz gospodarczych. W zależności od wybranego modelu szafki wyposażone są w miejsce na identyfikator, wywietrzniki, półkę, wieszaczki oraz wywietrzniki. Na życzenie Klienta zamawiane szafki metalowe mogą zostać wyposażone w nóżki, ławeczkę lub daszek.  Szerokość kolumn, wysokość oraz wyposażenie dodatkowe każdej metalowej szafki zależy od modelu produktu.

 

Poniżej znajdują się wszystkie szafki metalowe, jakie posiadamy w ofercie. 

Szafki ubraniowe BHPSzafki metalowe ubraniowe (BHP) wykonywane są z blachy o grubości 0,8 mm, która następnie malowana jest farbą proszkową. W naszej ofercie znajdą Państwo cztery wersje szaf: jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowe. Szerokość kolumny to 300 lub 400 mm. Szafki ubraniowe BHP na życzenie klienta mogą zostać dodatkowo wyposażone w nóżki o wysokości 100 mm, ławeczkę lub daszek.

Szafki wieloskrytkoweSzafy wieloskrytkowe wykonywane są z blachy o gr. 0,8 mm. malowane farbą proszkową. Występują dwie wersje szerokości kolumn: 300 i 400mm. Szafy mogą być wyposażone w nóżki o wysokości 100 mm z możliwością regulacji, daszek lub ławeczkę (szczegóły w zakładce "wyposażenie dodatkowe"). Drzwi posiadają wywietrzniki oraz miejsce na identyfikator.

Szafki szkolneSzafki szkolne wykonane są z blachy stalowej pokrytej farbą proszkową. Drzwi wyposażone są w wywietrzniki oraz miejsce na identyfikator. W szafce ubraniowej każda komora posiada drążek na ubrania, haczyki oraz półki na książki i inne drobiazgi.

Szafki basenoweSzafy ubraniowe z drzwiami w kształcie litery "L" wykonywane są z blachy o gr. 0,8 mm. malowane farbą proszkową. Występują dwie wersje szaf: dwu lub czteroosobowe. Szerokość kolumny wynosi 400mm. Szafy mogą być wyposażone w nóżki o wysokości 100 mm z możliwością regulacji, daszek lub ławeczkę (szczegóły w zakładce "wyposażenie dodatkowe"). Drzwi posiadają wywietrzniki oraz miejsce na identyfikator. W każdej komorze znajduje się drążek na ubrania oraz wieszaki (haczyki) na bocznych ścianach.  

Szafki gospodarczeSzafki gospodarcze ( SzG ) wykonane są z blachy stalowej, lakierowane farbą proszkową. Drzwi dwuskrzydłowe, wyposażone są w wywietrzniki oraz miejsce na identyfikator. Zamykane są zamkiem kluczowym z trzypunktowym ryglowaniem. Szafka wyposażona jest w 4 półki oraz drążek na ubrania i uchwyt na narzędzia do sprzątania.

Szafki skrytkowe do przechowywania odzieży czystej ( SzC )występują w czterech wersjach. Skrytki zamykane są zamkami typu Euro-Locks z jednopunktowym ryglowaniem. Szafki posiadają również centralne drzwi.

Szafki na odzież brudną ( SzB )posiadają otwór wrzutowy  o wymiarach 165 x 370mm. Drzwi zamykane są zamkiem typu Uro-Locks. W dnie szafki oraz w ścianie tylnej wykonane są otwory wentylacyjne.

Meble metalowe. Wyposażenie dodatkoweWyposażenie dodatkowe do mebli socjalnych: daszki, ławeczki, zamki do drzwi.