Regały magazynowe - półkowe

Metalowe regały magazynowe - półkowe

Oferujemy szeroki wybór metalowych regałów magazynowych półkowych, które znajdują zastosowanie w archiwach, magazynach, sklepach, halach produkcyjnych, szkołach, bibliotekach czy urzędach. Regały metalowe są wykonywane z blach zimnowalcowanych, które lakierowane są farbami proszkowymi. Dzięki temu są one wytrzymałe i służą Klientom przez wiele lat. 

 

Poszczególne regały magazynowe są montowane z udziałem śrub i nakrętek (regały do archiwum AML 1, regały do archiwum AML 2, regały metalowe MLX, ML, MC, PC). Z kolei regały typu ZPL, ZPC, ZPW są monotwane bez udziału śrub i nakrętek. Maksymalne obciążenie poszczególnych zależy od poszczególnych modeli i wynosi od 70 do 500 kilogramów na półkę. 

 

Poniżej znajdują się wszystkie metalowe regały magazynowe, jakie posiadamy w ofercie. 

Regały magazynowe do archiwumRegały metalowe służące do archiwizacji pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Regały magazynowe do archiwum wyposażone są w ograniczniki zapobiegające wypadaniu dokumentów z regału. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

Regały metalowe AML2Regały do archiwum pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Regał posiada pełne ścianki boczne i tylną wykonaną z blachy, dzięki czemu jego użytkowanie jest bardzo wygodne. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

Regały metalowe MLX 70kg/półkęRegały metalowe typu MLX posiadają elementy nośne (słupy i półki) profilowane z blach zimnowalcowanych. Następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8. Maksymalny udźwig jednej półki to 70 kg. Standardowym kolorem regału jest jasnopopielaty.

Regały magazynowe ML 100 kg/półkęSłupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbami proszkowymi. Do montażu należy użyć śrub i nakrętek M8. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg a jednej półki 100 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty.

Elementy nośne (słupy i półki) profilowane są z blach zimnowalcowanych a następnie lakierowane farbami proszkowymi.

Montaż odbywa się z udziałem śrub i nakrętek M8.

Regały metalowe MC 150kg/półkęElementy nośne (słupy i półki) w tym regale metalowym profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbami proszkowymi. Półki wzmocnione są blachą. Montaż odbywa się z udziałem śrub i nakrętek M8. Maksymalny udźwig jednej półki w tym regale metalowym to 150 kg.

Regały magazynowe PC 120kg/półkęRegał ten posiada elementy nośne profilowane z blach zimnowalcowanych. Słupy i półki są następnie lakierowane farbami proszkowymi. Półki składają się z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się za pomocą śrub i nakrętek M8. Maksymalne obciążenie jednej półki to 120 kg.

Regały metalowe ZPL 100kg/półkęRegały magazynowe typu ZPL posiadają elementy nośne (słupy i półki) profilowane z blach zimnowalcowanych. Elementy te są następnie lakierowane farbami proszkowymi. Płyty wypełnione są gładką płytą wiórową. Montaż regału odbywa się bez udziału śrub i nakrętek. Maksymalne obciążenie jednej półki to 100 kg.

Regały metalowe ZPC 150 kg/półkęSłupy i półki w regale ZPC profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbami proszkowymi. Półki wykonane są z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez udziału śrub i nakrętek. Maksymalny udźwig na jedną półkę wynosi 150 kg.

Regały magazynowe ZPW 300 kg/półkęSłupy i półki w tym regale profilowane są z blach zimnowalcowanych. Następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Półki stworzone są z gładkiej płyty wiórowej o grubości 18mm. Montaż odbywa się bez udziału śrub i nakrętek. Udźwig – 500 kg na półkę.