Regały magazynowe - półkowe

AML 1 - regał do archiwum

Regały metalowe służące do archiwizacji pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Regały magazynowe do archiwum wyposażone są w ograniczniki zapobiegające wypadaniu dokumentów z regału. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

AML 2 - regał do archiwum

Regały do archiwum pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Regał posiada pełne ścianki boczne i tylną wykonaną z blachy, dzięki czemu jego użytkowanie jest bardzo wygodne. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

MLX - 70 kg/ półkę

Regały metalowe typu MLX posiadają elementy nośne (słupy i półki) profilowane z blach zimnowalcowanych. Następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8. Maksymalny udźwig jednej półki to 70 kg. Standardowym kolorem regału jest jasnopopielaty.

ML - 100 kg/ półkę

Słupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbami proszkowymi. Do montażu należy użyć śrub i nakrętek M8. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg a jednej półki 100 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Elementy nośne (słupy i półki) profilowane są z blach zimnowalcowanych a następnie lakierowane farbami proszkowymi. Montaż odbywa się z udziałem śrub i nakrętek M8.

MC - 150 kg/ półkę

Elementy nośne (słupy i półki) w tym regale metalowym profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbami proszkowymi. Półki wzmocnione są blachą. Montaż odbywa się z udziałem śrub i nakrętek M8. Maksymalny udźwig jednej półki w tym regale metalowym to 150 kg.

PC - 120 kg/ półkę

Regał ten posiada elementy nośne profilowane z blach zimnowalcowanych. Słupy i półki są następnie lakierowane farbami proszkowymi. Półki składają się z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się za pomocą śrub i nakrętek M8. Maksymalne obciążenie jednej półki to 120 kg.

ZPL - 100 kg/ półkę

Regały magazynowe typu ZPL posiadają elementy nośne (słupy i półki) profilowane z blach zimnowalcowanych. Elementy te są następnie lakierowane farbami proszkowymi. Płyty wypełnione są gładką płytą wiórową. Montaż regału odbywa się bez udziału śrub i nakrętek. Maksymalne obciążenie jednej półki to 100 kg.

ZPC - 150 kg/ półkę

Słupy i półki w regale ZPC profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbami proszkowymi. Półki wykonane są z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez udziału śrub i nakrętek. Maksymalny udźwig na jedną półkę wynosi 150 kg.

ZPW - 500 kg/ półkę

Słupy i półki w tym regale profilowane są z blach zimnowalcowanych. Następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Półki stworzone są z gładkiej płyty wiórowej o grubości 18mm. Montaż odbywa się bez udziału śrub i nakrętek. Udźwig – 500 kg na półkę.