Regały magazynowe - półkowe

Regały magazynowe półkowe doskonale nadają się do przechowywania dokumentów, towarów czy narzędzi. Znajdą zastosowanie w archiwach, magazynach, sklepach czy warsztatach. Dzięki najwyższej jakości wykonania, regały półkowe są niezwykle stabilne i wytrzymałe. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo regały mogące utrzymać ciężar od 70 kg do 500 kg na półkę. Oferujemy również możliwość wykonania regałów półkowych na indywidualne zamówienie Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

AML 1 - regał do archiwum

Regały magazynowe służące do archiwizacji pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbą proszkową. Regały magazynowe do archiwum wyposażone są w boczne i tylne ograniczniki, zapobiegające wypadaniu dokumentów z regału. Maksymalne obciążenie jednej półki wynosi 100 kg, a całego regału 600 kg. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

AML 2 - regał do archiwum

Regały do archiwum pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Regał posiada pełne ścianki boczne i tylną, wykonane z blachy, dzięki czemu jego użytkowanie jest bardzo wygodne. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

MLX - 70 kg/ półkę

Słupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 400 kg, a jednej półki 70 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

ML - 100 kg/ półkę

Słupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg, a jednej półki 100 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

MC - 150 kg/ półkę

Słupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 800 kg, a jednej półki 150 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

PC - 120 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg, a jednej półki 120 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

ZPL - 100 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg a jednej półki 100 kg . Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez śrub i nakrętek.

ZPC - 150 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 800 kg a jednej półki 150 kg. Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez śrub i nakrętek.

ZPW - 500 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 3000 kg a jednej półki 500 kg. Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez śrub i nakrętek.