Regały magazynowe - półkowe

AML 1 - regał do archiwum

Regały metalowe służące do archiwizacji pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbą proszkową. Regały magazynowe do archiwum wyposażone są w ograniczniki zapobiegające wypadaniu dokumentów z regału. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

AML 2 - regał do archiwum

Regały do archiwum pozwalają optymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Elementy nośne profilowane są z blach zimnowalcowanych, które następnie lakierowane są farbami proszkowymi. Regał posiada pełne ścianki boczne i tylną wykonaną z blachy, dzięki czemu jego użytkowanie jest bardzo wygodne. Do montażu używa się śrub i nakrętek M8.

MLX - 70 kg/ półkę

Słupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 400 kg a jednej półki 70 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Montaż odbywa się z udziałem śrub i nakrętek M8.

ML - 100 kg/ półkę

Słupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg a jednej półki 100 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Montaż odbywa się z udziałem śrub i nakrętek M8.

MC - 150 kg/ półkę

Słupy i półki profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 800 kg a jednej półki 150 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Montaż odbywa się z udziałem śrub i nakrętek M8.

PC - 120 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg a jednej półki 120 kg. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest brązowy. Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się za pomocą śrub i nakrętek M8.

ZPL - 100 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 600 kg a jednej półki 100 kg . Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez śrub i nakrętek.

ZPC - 150 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 800 kg a jednej półki 150 kg. Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez śrub i nakrętek.

ZPW - 500 kg/ półkę

Słupy i stelaże półek profilowane są z blach zimnowalcowanych, a następnie lakierowane farbą proszkową. Standardowym kolorem tego regału magazynowego jest jasnopopielaty. Maksymalne obciążenie całego regału wynosi 3000 kg a jednej półki 500 kg. Wypełnienie półek wykonane jest z gładkiej płyty wiórowej o grubości 16mm. Montaż odbywa się bez śrub i nakrętek.