Wózki paletowe ręczne

Wózki transportowe paletowe - ręczne

Oferowane przez naszą firmę wózki transportowe paletowe z pewnością sprawdzą się w sklepach, halach produkcyjnych, magazynach czy hurtowniach - znacznie usprawniają i ułatwiają przewożenie towarów. Dodatkowo zapewniają pracownikom ulgę dla kręgosłupa - produkty mogą być przewożone wygodnie w wózkach transportowych. Inwestycja w produkty, jakimi są wózki transportowe paletowe z pewnością poprawi efektywność pracy - przewożenie towarów będzie szybkie i bezpieczne. 

 

Wózki transportowe paletowe są wygodne i łatwe w użyciu. Różne modele (wózki unoszące, unoszące z wagą, wózki podnośnikowe masztowe, wózki podnośnikowe nożyczowe) sprawiają, że nasze produkty znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest przewożenie towarów. 

 

Poniżej znajdują się wszystkie wózki transportowe paletowe ręczne, jakie posiadamy w ofercie. 

 

Wózki unoszące. WaranWózki unoszące ( tzw. „paleciaki” ) służą do przewożenia towarów składowanych na paletach. 

W zależności od rozmiaru i sposobu pobierania palety stosuje się trzy podstawowe długości wideł: 800, 1000, 1150mm.....

Wózki unoszące z wagąWózki unoszące z wagą służą do przewożenia i szybkiego ważenia ładunku umieszczanego na widłach wózka.

Wózki podnośnikowe masztoweWózki masztowe umożliwiają obsługę regałów paletowych, załadunek i rozładunek towarów na skrzynię samochodu itp.

Wózki podnośnikowe nożycoweWózek nożycowy jest połączeniem cech użytkowych typowego „paleciaka” z wózkiem podnośnikowym. Umożliwia on podniesienie ładunku na wysokość do 800mm....