WÓZKI PLATFORMOWE

Wózki platformowe mają zastosowanie do ręcznego transportu różnego rodzaju towarów. Ich konstrukcja wykonana jest z elementów stalowych a wypełnienie platformy ładunkowej, najczęściej z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki lub z blachy. Wózki standardowo posiadają dwa koła skrętne i dwa stałe. Niektóre modele wyposażone są w składane poręcze. Udźwig każdego wózka, w głównej mierze zależny jest od rodzaju zastosowanych w nim kół. Rodzaj kół w sposób znaczący, decyduje również o cenie wózka.

 

                                                                  Rodzaje stosowanych kół w wózkach platformowych:


Standard - Gumowe.


Typu NEK - O podwyższonych parametrach użytkowych, niebrudzace posadzki, z łożyskami kulkowymi.


Pneumatyczne - Do jazdy po nierównych powierzchniach, z łożyskami kulkowymi.

 

Wózki uniwersalne

                                

 

 

Wózki półkowe           Wózki platformowe półkowe doskonale sprawdzą się w każdym magazynie, sklepie oraz w halach produkcyjnych. Z powodzeniem mogą być zastosowane także jako regały przestawne.

 

 

 Wózki osiatkowane     Wózki platformowe osiatkowane zostały przystosowane przede wszystkim do przewożenia drobnych materiałów w magazynach, sklepach czy halach produkcyjnych. 

 

 

Wózki gospodarcze    Wózki gospodarcze są funkcjonalnymi modelami, które charekteryzują się osiatkowanymi brzegami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferyty.

 

 

 Wózki z unoszoną platformą               Wózki z unoszoną platformą znacznie ułatwiają pracę przy produkcji czy montażu, a także mogą służyć przewożeniu materiałów, narzędzi czy przyrządów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.