Realizacje regałów magazynowych u klientów

Firma Waran działająca od niemal 30 lat oferuje wysokiej jakości regały magazynowe półkowe i paletowe, a także meble metalowe, wózki transportowe i pojemniki plastikowe. Zapoznaj się ze zdjęciami przedstawiającymi niektóre nasze realizacje u klientów. Poniżej znajdziesz efekty naszej pracy w postaci regałów magazynowych w poszczególnych firmach i instytucjach. 

Regały magazynowe Waran u klientów

Metalowe regały do hurtowni, firm usługowych i produkcyjnych

Sąd Rejonowy w Sanoku

05.2022 - Regały magazynowe półkowe metalowe typ AML1 do archiwum Sądu Rejonowego w Sanoku. Do montażu użyto śrub i nakrętek M8.

Park Rozrywki Energylandia - Zator

05. 2022- Regały wysokiego składowania w parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

Famix- Magazyn Dworzysko

09. 2019- Regały wysokiego składowania w hurtowni spożywczej FAMIX w Rzeszowie. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

Polkemic

02. 2018- Regały wysokiego składowania w magazynie Polkemic, producenta obrzeży i profili meblowych w Rzeszowie. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

Meble.pl

04.2016- Regały wysokiego składowania w magazynie Meble.pl w Rzeszowie, regały do składowania płyt meblowych. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

BOZ

04.2013 - Regały wysokiego składowania z antresolą w hurtowni Art. Budowlanych BOZ w Rzeszowie. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

PZL Mielec

04.2013 - Trzypoziomowa zabudowa regałowa w magazynie części - montownia śmigłowców Black Hawk w Mielcu. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

Niwex

12.2011 - Regały wysokiego składowania/paletowe rzędowe w hurtowni spożywcza NIWEX w Jarosłwiu. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

Famix - Magazyn Pogwizdów

04. 2011- Regały wysokiego składowania w hurtowni spożywczej FAMIX w Rzeszowie. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

Asseco

05.2010 - Regały magazynowe półkowe typ ML w archiwum firmy ASSECO Poland w Rzeszowie. Do montażu użyto śrub i nakrętek M8.

Canea

06.2009 - Regały magazynowe półkowe - typ ZPC w hurtowni art. dekoracyjnych CANEA w Pradze. Montaż odbył się bez udziału śrub i nakrętek.

Kabis

05.2005 - Magazyn Hurtowni elektrycznej KABIS w Warszawie. Regały wysokiego składowania wraz z antresolą. Regały na bębny kablowe. Do montażu ram zostały wykorzystane śruby oraz nakrętki M10, natomiast montaż belek nie wymagał ich zastosowania.

Uniwersytet Rzeszowski

01.2004 - Regały magazynowe półkowe metalowe typ AML1 w Bibliotece głównej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do montażu użyto śrub i nakrętek M8.

Giewont

12.1999 - Regały magazynowe półkowe typ ML w w hurtowni odzieżowej Giewont w Rzeszowie. Do montażu użyto śrub i nakrętek M8.