Regały magazynowy Kielce

Regały Kielce

Poszukujesz regałów do magazynu, biblioteki czy archiwum? Szukasz renomowanego i profesjonalnego producenta, który zapewni ci najlepszy produkt w niskiej cenie? Jeżeli tak, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy nie tylko regały magazynowe najwyższej jakości, ale również meble metalowe czy wózki transportowe.

Jesteśmy firmą z Rzeszowa ale nasze produkty wysyłamy do każdego miejsca w Polsce!

regały magazynowe kielce

Firma Waran to rodzinna spółka, która działa od lat 70. ubiegłego wieku. Od ponad dwudziestu lat produkujemy regały metalowe, które początkowo trafiały głównie na rynek francuski. Siedziba naszej firmy mieści się w Rzeszowie, jednak prowadzimy sprzedaż również w Kielcach, Krakowie, Lublinie czy Warszawie. Spółka Waran może pochwalić się sporą liczbą zadowolonych klientów na terenie niemal całej Polski.

Wytrzymałe regały metalowe

Posiadamy kompleksową ofertę regałów magazynowych, które z pewnością sprawdzą się w każdym sklepie, hali produkcyjnej, archiwum czy bibliotece. Wszystkie nasze metalowe regały wykonane są z blach zimnowalcowanych, które lakieruje się farbami proszkowymi. Zapewnia to wytrzymałość i sprawia, że regały służą przez wiele lat. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo regały montowane bez udziału śrub i nakrętek, jak i te, w których się je wykorzystuje. Ponadto do wyboru są regały o różnym maksymalnym obciążeniu – od 70 do 300 kilogramów.

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Waran zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas regałami magazynowymi. Zapraszamy również do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.